header mobil sidebar buttonheader mobil search button

Halıca Koleksiyonunu Keşfedin!

Tarih: 10.06.2022 17:46
Halıca Koleksiyonunu Keşfedin!
Mekanları sanatsal bir kurguyla döşeyen ve onlara karakteristik dokunuşlar yapan halıların dünyasına Halıca ile adım atın!

Halıca Halı Modelleri 

Dört dörtlük bir dekorasyona giden yol, şık zeminler kurgulamaktan geçiyor. Bir yaşam alanına girdiğimizde bizi ilk olarak zeminler karşılıyor. Bu nedenle ev hakkında ilk ipucunu aldığımız zeminler için halı seçeneklerini iyi değerlendirmek gerek. İç dizayn konusunda adeta stili belirleyici olarak görev yapan halılar, yaşam alanlarının çehresini değiştirerek sıcak bir yuva görünümü elde etmeyi sağlıyor. Halı seçimi ile nokta atışı çözümlere imza atarak dilediğiniz klasik, modern, avangard, retro, sade ya da şaşaalı dekorasyonu sağlayabilmeniz mümkün. Doğru halı seçimleri ile odanızı daha ferah, daha geniş daha aydınlık gösterme şansına da sahipsiniz. Sizin için tüm alternatifleri ve sektörün en çok tercih edilen markalarını aynı başlık altına toplayan Halıca adresi, sizi doğru kararlara götüren halı asistanınız olmaya aday. Hayalinizdeki dekorasyona giden yolu kısaltan Halıca, hızlı kargo, uygun fiyat, geniş ürün gamı ve güler yüzlü alışveriş anlayışı ile dört dörtlük bir halı alışveriş deneyimine sizleri davet ediyor. Bu alışveriş deneyiminde sizleri karşılayan zengin halı kategorilerine dilerseniz daha detaylı göz atalım. 

 

Salon Halısı Modelleri

Bir evde, zemine konumlandıracağımız ideal halı için en çok kafa yorduğumuz alan şüphesiz ki oturma odaları.  Mobilyalarla, perdelerle ya da dekoratif objelerle uyumu yakalamasına azami dikkat ettiğimiz Salon Halısı Modelleri hem işlevsel hem de dekoratif olmalı. Salon halılarının sevdiklerimizle geçirdiğimiz verimli saatler için dayanıklı ve sağlıklı olmasını da beklemeliyiz. Bunun için Halıca koleksiyonlarında tüm kıstaslarınızı karşılayan, ayrıca evinizin imajını en güzel şekilde yansıtan seçenekleri değerlendirmeye alabilirsiniz. Ton sür ton şekilde dekore ettiğiniz salonlarda klasik ve minimal seçenekleri tercih edebileceğiniz gibi yaşam alanınızda daha otantik, modern ya da retro ambiyanslar yaratabilirsiniz. Tercih size kalmış.

 

Yatak Odası Halısı Modelleri

Genellikle gözü yormayan loş ışıkların kullanıldığı yatak odasında sade ve tek renkli halılar söz sahibidir. Yine de halıların perdelerle olan ahengi ve işlevsel olma konuları da halı seçimini etkiler. En savunmasız olduğumuz odalardan biri olan yatak odası için halı seçerken halının, hijyeni ve gerekli sağlık standartlarını karşılamasını beklemeliyiz. Temizliği zor olan ve toz barındıran bir yatak odası halısı kirli bir uyku sahası oluşturacağı için sağlıksız bir uykuya sebep olacaktır. Dolayısıyla Yatak Odası Halısı Modelleri seçerken kolay temizlenebilirlik, hafiflik, antialerjiklik ve antibakteriyellik gibi nitelikleri arayabilirsiniz. Bu konuda sizi en kaliteli çözümlerle karşılayan Halıca’nın yatak odası halısı seçenekleri sizlere yardımcı olmaya hazır.

 

Mutfak Halısı Modelleri

Bazen hareketli bir koşuşturmaya sahne olan mutfaklar için zemine sıkıca tutunan, kaymayan ve kolay temizlenen halıları tercih etmek gerek. İşlevselliğin ve dayanıklılığın da birer kıstas olduğu Mutfak Halısı seçimi için işi profesyonel bir halı danışmanına bırakmak isterseniz Halıca adresimiz hizmetinizde. Son dönemde ankastre cihazlar ve şık tezgahlarla daha karakteristik bir hava kazanan mutfaklar için aradığınız modern tasarımlı halılar, tek tık ötenizde sizi bekliyor olacak...
 

El Dokuma Halılar

Makine dokuması halılardan dayanıklılık ve dokuma kalitesi bakımından oldukça farklı olan El Dokuma Halıları, el emeği ile günlerce hatta aylarca dokunduğu için çok kıymetli halılardandır. Konumlandığı alana sanatsal bir ambiyans sağlayan el dokuması halılar, ilmek sayısı, iplik çeşidi, sağlamlık, canlı renkler ve uzun ömürlülük konularında makine halılarından çok daha değerli ve çok daha pahalıdır. Hatta, günümüzde değerini hala kaybetmemiş olan antika değerinde el halıları mevcuttur. Otomasyon işlemlere bağlı olmadan tek tek dokunan el halıları için zengin bir çerçevede ürün sunan Halıca kategorilerine göz atabilirsiniz. Halıca ürün yelpazesinde El Dokuma Halı Fiyatları konusunda ekonomik seçenekler sizleri karşılayacaktır.

 

Yolluk Halı Modelleri

Antre ya da Koridor Halıları olarak da bilinen yolluklar, evin karakterine dair ilk ipucunu veren halılardır. Antre, hol, koridor gibi, odaların kesiştiği yerlere konumlanan yolluk halılar, çoğunlukla gözü yormayan tasarımlardan seçilir. Koridoru daha hareketli ve daha alımlı kılan söz konusu halılar için duvar renklerini ve hol mobilyalarının stilini baz alabilirsiniz. Koridor halıları konusunda en büyük yardımcınız olan Halıca, halı seçme sürecinizi en ekonomik ve en konforlu hale getirme konusunda iddialı. Keyifli Bir Halı Alışverişi: Halica.com

Sizin için sektörün lider halı markalarını aynı çatı altında buluşturan Halica.com sitemiz sizi doğru kararlara götüren yardımcınız olmaya aday. Aklınızdaki stillere en çok hitap eden Halı Modelleri 2022 seçenekleri, uygun fiyat, hızlı kargo, güler yüzlü alışveriş politikası ile satışa sunuluyor. Ürün porföyümüz ise çok geniş. El dokuma halıları, mutfak, salon halıları ile dekoratif halı seçenekleri ve kilim çeşitleri geniş renk alternatifleriyle sizleri bekliyor. 
 

İlgili Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...