header mobil sidebar buttonheader mobil search button

Shaggy Halı Ne Demek?

Tarih: 10.08.2022 14:34
Shaggy Halı Ne Demek?
Son dönemlerde popülerlik çıtasını yükselten Shaggy halılara Halıca farkıyla daha yakından bakmaya ne dersiniz?

Shaggy Halı Modelleri

Evimizde dekorasyona ve görünüme oldukça önem veririz. Bu durum hep bizim mental sağlığımızı hem de evimize gelen misafirler için iyi hissettirir. Özellikle de bahar aylarında evlerdeki görünüm farklılaşabilir ve yerine yazlık halılar serilebilir. Bu sayede kışın o kasvetli havasından hem evimiz hem de kendimiz çıkabiliriz. Halı modellerinde de bu böyledir. Yazın kullanması daha kolay, açık renkli ve modern halılardan yana kullanırız. Bu noktada elimizin gideceği halı modellerinden biri de Shaggy halılardır. Shaggy Halı, e v ortamlarında bir yeri renklendirmek ve farklı bir hava katmak için tercih edilen halı türlerinden biridir. Bu sayede evinize ve odanıza hareketlilik kazandırmış olursunuz. Diğer yandan genellikle 3 cm ila 5 cm uzunluğundan hav (tüy) yüksekliğine sahip olan Shaggy halılar farklı görünümleri ile de farklı bir türdür. Evinizde farklı bir tarz yaratmak isterseniz de bu kalın dokuma ipinden yapılmış halıları tercih edebilirsiniz. İnternetten araştırma yaparak ya da dekorasyon ile ilgili dergileri karıştırarak Shaggy Halı Modelleri ile ilgili detaylı bilgi ve görsel görebilirsiniz. 
 

Shaggy Halı Nasıl Temizlenir?

Shaggy halılar görüntüleri ile çoğu kişiyi cezbeden halı türlerinden biridir. Özellikle de evcil hayvanlar ve çocuklar için oldukça dikkat çekicidir. Peki bu Peluş Halılar Nasıl Temizlenir? Bu noktada önemli olan şey Shaggy halınızın çamaşır makinesinde yıkanıp yıkanmadığını gerekli etiketinden okumalısınız. Çünkü bazı Shaggy ya da pelüş halılar çamaşır makinesinde yıkanabilirken bazıları yıkanamaz. Eğer ki çamaşır makinesinde yıkanmayan bir halı türü ise yapmanız gereken şey toz sodadan yardım almaktır. Öncelikle halınızı ıslatıp ya da lekenin üzeri ıslatılıp toz soda ile halınızı silebilirsiniz. Eğer ki Shaggy halınız çamaşır makine de yıkanabilir bir cins ise halınızı 30 °de çamaşır makinesinde hassas yıkama programında sıktırma yapmadan yıkayabilirsiniz.
 

Shaggy Halı Nasıl Kabartılır?

Shaggy halılar ile ilgili en büyük sorunlardan biri de halıların bir süre sonunda kabarmasının geçmesi ve normal halı şeklini almasıdır. Bu noktada belirli bir süre sonra halınızın tüyleri için kabartma yapmanız ya da yaptırmanız gerekmektedir. Bu noktada halınızı silmek oldukça işe yarayacaktır. Halınızı ıslatıp toz soda ile temizledikten sonra halınızın kuruması için asmak tüyleri için önemlidir. Bunun diğer bir nedeni de halınızın üzerine ne kadar az basılırsa temizlendikten sonra tüyleri o kadar kabarır. Bu noktada yapmanız gereken halınızı ya asmaktır ya da girilmeyen bir odada kurumasınız beklemektir. Eğer ki bazı tüyler de tiftik var ise tarak yardımı ile de halınızın tüylerini açabilirsiniz. Bu da halınızın tüylerinin kabarmasına yarayacaktır. Eğer ki bunu evde yapmak istemiyorsanız da profesyonellerden bu konu hakkında yardım alabilirsiniz. Halı Kabartmak istediğinizi söylediğinizde size en güzel şekilde yardım edeceklerdir. 
 

Shaggy Halı Fiyatları

Shaggy halılar modern bir görünüm için oldukça popüler olan halı türlerinden biridir. Piyasada çok fazla halı firması vardır. Bu yüzden shaggy halı seçerken bu firmaları iyice araştırmanız gerekmektedir. Bu noktada halica.com sizlere en uygun fiyatlı Shaggy halıları sunmaktadır. Özellikle piyasada artan Shaggy Halı Fiyatları göz önüne alındığında Halica.com oldukça uygun fiyatlıdır. Sizler de hangi renk ve boyutta Shaggy halı almaya karar verdiyseniz web sitemizden Shaggy halı kategorisine girerek istediğiniz tarzda Shaggy halıları inceleyebilirsiniz. Farklı özelliklerini karşılaştırarak evinize farklı ve modern bir dokunuş kondurabilirsiniz. 
 
İlgili Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...