header mobil sidebar buttonheader mobil search button

Teslimat Ve İade Şartları

TESLİMAT ŞARTLARI:
•    Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 4 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 
•    Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 
•    Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat adresine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. Bursa merkezli şirketimizden ve diğer merkezlerimizden ürünleriniz Aras kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. 
•    Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir.
•    Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir. Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda iletişim formumuzu kullanarak bize bildiriniz. Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.

 İADE ŞARTLARI:
•    Aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır. Almış olduğunuz ürününüzü tahrip etmeden//bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren on dört (14) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ancak; Alıcı için özel sipariş edilen ürünler, Alıcı için özel kesim yapılan ürünler, Alıcı için yapılan özel tasarım ürünler iade ve değişim kapsamında değildir.
•    Ürünü, ürün faturası, sipariş numaranızı da içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz. Ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.
•    Kullanılmış, tahrip edilmiş vb. şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez. Üründe herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir. Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. 
•    Siparişinizle ilgili “İptal Edildi” uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün bize ulaştığı andan itibaren ödeme havale/eft seçenekleri ile yapılmışsa (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Ödeme kredi kartı ile yapılmışsa, Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 2-6 hafta arasında yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır.  Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.

 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...