header mobil sidebar buttonheader mobil search button
Destek Merkezi
  • Sitemizden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması durumunda teslim aldığınız tarihten itibaren en geç 14 gün içerisinde "Hesabım => Müşteri Hizmetleri" bölümünden destek talebinde bulunabilirsiniz. Talebinizi takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir.
  • İade durumlarında gerekli kontroller yapıldıktan sonra 7-14 iş günü içerisinde iadeniz yapılır.
  • Göndereceğiniz ürünü orijinal ambalajı, kutusu, parça ve materyalleri ve hediyesi ile birlikte zarar gelmeyecek bir şekilde hazırladıktan sonra size gönderilen fatura ile paketleyerek, ürünü size ulaştıran kargo ile adresimize göndermeniz gerekmektedir.
  • Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 14 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılamaz.
  • Seri Sonu ve Outlet ürünlerde iade ve değişim yapılmamaktadır.
Halının teslimatta hasar görmesi durumunda lütfen ürünü teslim aldığınız kargo firması ile iletişime geçin ve hasarı bildirin. Daha sonra 0 850 466 00 00 numaralı telefondan veya "Hesabım => Müşteri Hizmetleri" bölümünden destek talebinde bulunarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz.
Alıcı için özel sipariş edilen ürünler, Alıcı için özel kesim yapılan ürünler, Alıcı için yapılan özel tasarım ürünler iade ve değişim kapsamında değildir.
"Hesabım => Müşteri Hizmetleri" bölümünden destek talebinde bulunarak ya da 05302216907 whatsapp destek hattımızla iletişime geçerek siparişinizi iptal edebilirsiniz. Siparişleriniz kargoya verildikten sonra iptal işlemi gerçekleştirilemez. Kargo'ya verilen siparişlerinizde iade süreci devreye girmektedir.
Ürün tarafımıza ulaştıktan ve de kontrolü yapıldıktan sonra ödeme yönteminize göre Havale/ EFT ile ödeme yapıldıysa 5 iş günü, Kredi kartı ile ödeme gerçekleştiyse 1 ila 5 iş günü içerisinde size geri ödenir.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
İndirim Fırsatları
Yükleniyor...