Destek Merkezi
Halı hasar görmüşse veya bir kusuru varsa, bize bir e-posta ile bildirerek iade edebilirsiniz. Satın aldığınız halı odanıza uymadıysa veya beğenmediyseniz, bize bir e-posta ile bilgi vererek ürün değişikliği yapabilirsiniz.
Halının teslimatta hasar görmesi durumunda lütfen yerel olarak Aras kargo ile iletişime geçin ve hasarı bildirin. Daha sonra 0 850 466 00 00 numaralı telefondan veya [email protected] adresine göndereceğiniz e-posta ile bizlerle iletişime geçebilirsiniz.
Alıcı için özel sipariş edilen ürünler,Alıcı için özel kesim yapılan ürünler, Alıcı için yapılan özel tasarım ürünler iade ve değişim kapsamında değildir.
Siparişleriniz kargoya verildikten sonra iptal işlemi gerçekleştirilemez. Kargo'ya verilen siparişlerinizde iade süreci devreye girmektedir.
İade sürecine uygun ürünlerin ücreti, ürün bize ulaştıktan ve de kontrolü yapıldıktan sonra ödeme yönteminize göre Havale/ EFT ile ödeme yapıldıysa 10 iş günü, Kredi kartı ile ödeme gerçekleştiyse 2 ila 6 Hafta içerisinde size geri ödenir.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...