sadsad x
asdasd

Ottoman 198X291 5,76 M²

Lütfen Fiyat Sorunuz...
Kısa Ürün Açıklaması
 • Yaklaşık İlmek Sıklığı: 250.000-320.000 ilmek / m²
 • Hav Yüksekliği: 12 mm
 • Menşei: Nepal
 • Çözgü: Floş İpek / Yün
 • Atkı: Pamuk
 • Üretim Şekli: El dokumasıDark lines in the pictures are folding traces. Do not take into account. Product will be sent as overhauled and in perfect condition.
MÜŞTERİ HİZMETLERİ
0 224 453 10 00
kargo.png (6 KB)
teslimat.png (23 KB)
taksit.png (6 KB)
Kampanya
Ücretsiz
Kargo
İADE & DEĞİŞİM
İMKANI
TAKSİTLİ ÖDEME
SEÇENEKLERİ
ÜCRETSİZ
MİMARLIK DESTEĞİ
2 YIL
GARANTİ
MÜŞTERİ HİZMETLERİ
0 224 453 10 00
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • TESLİMAT & İADE KOŞULLARI
 • Nepal carpets are woven with a system that is not even exist in today's hand knotted carpets. The threads that used in these rugs are obtained from the thick, flexible, long and glossy feathers of Tibetan sheep. Colouring process is carried out using special herbs. Therefore, they gain a more vivid and natural appearance compared to other types of carpets. Apart from classic colours, colours such as camel, cream and coral are used. In the production of Nepal carpets, light colours are generally used to make the surrounding appear brighter.The motifs used in Nepal carpets is characterized by the historical and regional characteristics of the country. More modernized geometric and floral motifs are seen. However, in the recent period, the Ottoman patterns are seen frequently. One characteristic of Nepal carpet motifs is that they are woven two and three dimensional. These hand knotted carpets, which are peculiarly modern designed, appeal to every kind of decoration and taste.
 • Lütfen Fiyat Sorunuz...
  MÜŞTERİ HİZMETLERİ
  0 224 453 10 00
 • 30-gün para iade garantisi; Özel bir kişi olarak 30 günlük para iade garantiniz var. Halınızı 30 gün içinde iade edebilir ve paranızı geri alabilirsiniz. Halının değiştirilmemiş olması ve kullanılmamış olması gerekmektedir. Halıyı aldığınız zamanki gibi paketlemeniz gerekir. Müşteri her iki yönde de nakliye masraflarını öder. Dönüş; Bir halıyı geri gönderirken öncelikle bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Halının hasarsız bir şekilde elinize ulaşması sizin sorumluluğunuzdadır. Halının iyi paketlendiğinden emin olun. Müşteri iade nakliye ücretini öder. Müşterinin birden fazla teslimat denemesi için müsait olmaması nedeniyle sipariş edilip teslim alınmayan veya bize iade edilmeyen halılar ücretlendirilecektir. Teslimat; Teslimatınızla ilgili bir sorun varsa veya yanlış veya hasarlı bir halı veya yanlış sayıda halı teslim aldıysanız, lütfen derhal müşteri hizmetleri ile iletişime geçin. Hata, makul bir süre içinde bildirilmelidir. Ürünleri teslim etmede herhangi bir gecikme veya başarısızlıktan veya bu Hüküm ve Koşullarda belirtilen herhangi bir yükümlülüğün yerine getirilmesinde, tamamen veya kısmen, doğrudan veya dolaylı olarak makul kontrolü dışındaki koşullardan kaynaklandığı takdirde, hiçbir sorumluluk kabul etmeyeceğiz.
Benzer Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.