sadsad x
asdasd

Zara Kh1002 Blue 77X163 N 1,26 M²

Lütfen Fiyat Sorunuz...
Kısa Ürün Açıklaması
 • Yaklaşık İlmek Sıklığı: 160.000 ilmek / m²
 • Hav Yüksekliği: 12 mm
 • Menşei: Nepal
 • Çözgü: Floş İpek / Yün
 • Atkı: Pamuk
 • Üretim Şekli: El dokuması

Halının üzerindeki koyu çizgiler kat yerleridir. Dikkate almayınız. Halınız, bakımı yapıldıktan sonra güzelce paketlenir. Akabinde size teslim edilir.
MÜŞTERİ HİZMETLERİ
0 224 453 10 00
kargo.png (6 KB)
teslimat.png (23 KB)
taksit.png (6 KB)
Kampanya
Ücretsiz
Kargo
İADE & DEĞİŞİM
İMKANI
TAKSİTLİ ÖDEME
SEÇENEKLERİ
ÜCRETSİZ
MİMARLIK DESTEĞİ
2 YIL
GARANTİ
MÜŞTERİ HİZMETLERİ
0 224 453 10 00
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • TESLİMAT & İADE KOŞULLARI
 • Nepal halıları, günümüz el dokuma halılarında bile olmayan bir sistemle dokunmaktadır. Bu kilimlerde kullanılan ipler Tibet koyunlarının kalın, esnek, uzun ve parlak tüylerinden elde edilmektedir. Renklendirme işlemi özel otlar kullanılarak gerçekleştirilir. Bu nedenle diğer halı çeşitlerine göre daha canlı ve doğal bir görünüm kazanırlar. Klasik renklerin dışında deve, krem, mercan gibi renkler kullanılmaktadır. Nepal halılarının üretiminde genellikle çevreyi daha aydınlık göstermek için açık renkler kullanılmaktadır. Nepal halılarında kullanılan motifler ülkenin tarihi ve bölgesel özellikleri ile karakterize edilmektedir. Daha modernize edilmiş geometrik ve bitkisel motifler görülmektedir. Ancak son dönemde Osmanlı motiflerine sıkça rastlanmaktadır. Nepal halı motiflerinin bir özelliği de iki ve üç boyutlu olarak dokunmuş olmalarıdır. Kendine özgü modern tasarıma sahip bu el dokuması halılar her türlü dekorasyona ve zevke hitap ediyor.
 • Lütfen Fiyat Sorunuz...
  MÜŞTERİ HİZMETLERİ
  0 224 453 10 00
 • 30-day money back guarantee; As a private person you have 30-day money back guarantee. You can return your carpet within 30 days and get your money back. The carpet has to be in unaltered condition and should not have been used. You have to package the carpet the same way as it was when you received it. The customer pays for the shipping costs in both directions. Return; When sending back a carpet you first have to contact us It is your responsibility that the carpet arrives in an undamaged condition. Make sure that the carpet is well packed. The customer pays for return shipping. Carpets that are ordered and not received or are returned to us due to the customer not being available for several delivery attempts will be charged. Delivery; If something is wrong with your delivery, or if you receive the wrong or a damaged carpet or the wrong number of carpets please contact customer service immediately. The error has to be reported within a reasonable time frame. We shall be under no liability for any delay or failure to deliver products or otherwise perform any obligation as specified in these Terms and Conditions if the same is wholly or partly caused whether directly or indirectly by circumstances beyond its reasonable control.
Benzer Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.